Smoczy Jeźdźcy

Wieczna Walka


#1 2012-08-07 19:59:24

Saphira

Księżniczka Taus

Zarejestrowany: 2012-08-03
Posty: 1938
Punktów :   
Królestwo:: Ardwen
Domek w Obozie:: Nocy
Imię smoka:: Furia
Broń:: Miecz , łuk i sztylet

Drewniany domek

Niedaleko miasta a raczej na jego obrzeżach jest drewniany domek rodziny Moonlight . Zamieszkuje go ty Saphira . Jest tu przytulny domek .


Nie chciała ... nigdy zdrajcą być ... pragnęła miłości niczego więcej ... 
najlepsza wojowniczka z śmierci zrodzona ... Saphira której dusza gniewem przepełniona ...

Offline

 

#2 2012-08-08 21:52:57

Saphira

Księżniczka Taus

Zarejestrowany: 2012-08-03
Posty: 1938
Punktów :   
Królestwo:: Ardwen
Domek w Obozie:: Nocy
Imię smoka:: Furia
Broń:: Miecz , łuk i sztylet

Re: Drewniany domek

Smok wylądował obok domku . Zeszła z niego .
- Zostań tu . Ja ide do miasta .
Wyjęła króliki z torby .
- Musze je sprzedać .
z.t


Nie chciała ... nigdy zdrajcą być ... pragnęła miłości niczego więcej ... 
najlepsza wojowniczka z śmierci zrodzona ... Saphira której dusza gniewem przepełniona ...

Offline

 

#3 2012-08-08 21:57:35

Saphira

Księżniczka Taus

Zarejestrowany: 2012-08-03
Posty: 1938
Punktów :   
Królestwo:: Ardwen
Domek w Obozie:: Nocy
Imię smoka:: Furia
Broń:: Miecz , łuk i sztylet

Re: Drewniany domek

- Furia ! - wrzasnęła - musimy lecieć .
- Gdzie niby ? - spytał smok
- Do jakiegoś głupiego obozu . Rozkaz króla - warknęłą
- O rany ... a ja chciałem popodrywać tą białą - powiedział - Daytone .
- Tak tak tylko zero smoczków . Ona tam będzie to pewne - powiedziała
Wskoczyła na niego i poleciała .
z.t


Nie chciała ... nigdy zdrajcą być ... pragnęła miłości niczego więcej ... 
najlepsza wojowniczka z śmierci zrodzona ... Saphira której dusza gniewem przepełniona ...

Offline

 

#4 2012-08-11 22:15:27

Saphira

Księżniczka Taus

Zarejestrowany: 2012-08-03
Posty: 1938
Punktów :   
Królestwo:: Ardwen
Domek w Obozie:: Nocy
Imię smoka:: Furia
Broń:: Miecz , łuk i sztylet

Re: Drewniany domek

Otworzyła powoli drzwi . Rzuciła torbę na ziemię . Rozejrzała sie wokół . Wszystko wyglądało tak jak dawniej . Usiadła na kanapię .
- Ma ... Tashę ... zapomni o mnie szybko - powiedziała
Wtedy usłyszałam ryk smoka . Furia wylądował obok okna .
- Daytona także zapomni - powiedział furia
- Nie możesz ...
- Mogę . Jesteś moim jeźdźcem ... ciebie nigdy nie opuszczę .
- Kocham cię furia ...
- Ja ciebie też maleńka ... - powiedział smok
Pogłaskała go po głowię . Wzięłą prysznic . Przebrała się i wskoczyła do łóżka . Zamknęła oczy z których nadal lały się łzy i zasnęła .


Nie chciała ... nigdy zdrajcą być ... pragnęła miłości niczego więcej ... 
najlepsza wojowniczka z śmierci zrodzona ... Saphira której dusza gniewem przepełniona ...

Offline

 

#5 2012-08-11 22:24:18

Saphira

Księżniczka Taus

Zarejestrowany: 2012-08-03
Posty: 1938
Punktów :   
Królestwo:: Ardwen
Domek w Obozie:: Nocy
Imię smoka:: Furia
Broń:: Miecz , łuk i sztylet

Re: Drewniany domek

Pół roku minęło odkąd ostatni raz była w obozie . Tak jak się spodziewała nie zapomniała o tadashim . Furia oczywiście o Daytonie nie . Kiedy tylko o niej mówiliśmy wracały wspomnienia . Wreszcie puknęła mi szesnastka . Furia miał już dwanaście . Był pięknym smokiem . Przybrał na silę . Ogólnie oby dwoje byliśmy inni . Ja poprawiłam relacje z ludźmi w mieście a furia stał się najbardziej lubianym smokiem w okolicy . Oby dwoje znaleźli sobie fajnych przyjaciółz którymi spędzali wolne chwilę . Była to siódemka osób i ich smoki . Wszyscy uciekli z obozu z różnych przyczyn . Trzy dziewczyny i czterech chłopaków no i oczywiście ona.  Oby dwoje byliśmy bardzo silni . Wszystko zmieniło się w nas . Niektórzy prosili mnie o ... chodzenie a wiele smoczyc próbowało się starać o bycie z Furią ale nic nie działało . W tych sprawach pozostaliśmy niewzruszeni . W naszych sercach nadal była tylko dwójka ludzi . U furii Daytona a u mnie Tadashi ... James wrócił do domu . Przeprosiliśmy się i pogodziliśmy . On wkrótce powrócił do zamku . Nie spodziewaliśmy się że jeszcze coś z obozem będzie nas łączyć ...
- Ej ! Ludzie - wrzasnął brązowowłosy chłopak siadając przy ognisku - czy was też rodzice męczą?
- A niby czym Castiel mają nas męczyć ? - spytała złotowłosa dziewczyna o niebieskich oczach .
- tym kali ... że każą mi wrócić do tego głupiego obozu i że to mój obowiązek bla bla bla ...
- Wiem ... też mi o tym trują - powiedziała Kali - tak samo Suzzie , Kath , Alexowi , Donniemu i Yahirowi . No a tobie Saph ?
- Mnie ? - spytałam - oprócz pani Falcon której sprzedaje zdobycz . Mówi że powinnam .
- I tak mówią że wszystkim którzy zwiali z obozu mają przynieśc jakieś głupie listy . Wiecie ... tak dla siebie moglibyśmy tam wrócić ... ale ... z jasnych przyczyn nie wrócimy - uśmiechnął się Donn
- No ba ! No ale wiecie ... rodzice nas zmuszą . A wtedy pojedziemy bez Saphusi bo ona nie chce wrócić . - spojrzała na mnie Kath słodkimi oczami .
- Jak coś to pójde z wami .
- No to super ... Ale to odpiero jak listy przyjdą . Dobra a teraz świętujmy szesnaste urodziny saph !
- Niech nam żyje sto lat ! - zaczęli wszyscy się wydzierać .
- Albo jeszcze więcej - parsknął furia który leżał za mną tak samo jak za każdym reszta smoków .
- Tak tak ! Lepiej żebym żyła dopóki wy ! - zaśmiałam się 


Nie chciała ... nigdy zdrajcą być ... pragnęła miłości niczego więcej ... 
najlepsza wojowniczka z śmierci zrodzona ... Saphira której dusza gniewem przepełniona ...

Offline

 

#6 2012-08-12 10:10:06

Saphira

Księżniczka Taus

Zarejestrowany: 2012-08-03
Posty: 1938
Punktów :   
Królestwo:: Ardwen
Domek w Obozie:: Nocy
Imię smoka:: Furia
Broń:: Miecz , łuk i sztylet

Re: Drewniany domek

Otworzyłam powoli oczy zaspana . Leżałam na grzbiecie furii . Ognisko wygasło . Wszyscy leżeli albo na smokach albo na kocach na których siedzieliśmy . Kath zaczęła powoli się budzić .
- Au ... - jęknęła - co to było ...?
- Impreza przeszła na poziom zaawansowany - wyjaśniłam starając się wstać
- Mówie od razu żę donn i Yahiro poszli gdzieś na chwilę i nie wracają od ... dwóch godzin albo nie wiem straciłam rachubę .
- Ja też ... ciekawe po co poszli ...
- Ty wiesz że spałam obok Donna ? Sama nie wiem jak to się stało .
Powoli zsunęłam się z śpiącej furii . Wstałam .
- Trzeba tu trochę posprzątać obudźmy reszte ...
Zaczęliśmy ich powoli budzić . Najgorzej było z Castielem i Alexem . W końcu po błaganiach i groźbach wstali . Po jakiejś godzinie udało nam się posprzątać .
- A nasze smoki się lenią - warknął Castiel .
- Nie przesadzaj - odwarknął błękitny smok o złotych oczach który otworzył oczy
Patrząc na ta bandę można by powiedzieć że wszyscy są inni . Suzzie była złotowłosą dziewczyną o zielonych oczach , Kath brązowołosą dziewczyną z żółtymi oczami jak u kota , Kali miała czerwone włosy z czarnymi końcówkami a piękne mieniące się w świetle słońca oczy miała błętkitne . Castiel był czerwonokim chłopakiem z brązowymi włosami zawsze roztrzepanymi , Yahiro miał czarne włosy ale w niektórych miejscach były czerwone a oczy miał błękitne , Alex miał blond włosy potargane i srebrne oczy a Donn miał czarne włosy i złote oczy . Cała ta banda miała swoje smoki .
- Wkurzasz mnie Mardrak - wrzasnął castiel ciskając w smoka wody patykiem . smok odbił go ręką .
- Uspokójcie się już . Musimy posprzątać .
- Czekamy na yahiro i donna i idziemy nie ? Dzisiaj wszyscy lecimy nad jezioro ! łuuuhuuu ! Jupika jej ! Macie być ! Dziewczyny radze wam sie przebrać w kostiumy bo będziecie mokre - zaśmiał się Alex
- Tak tak ! JA dołącze do was bo musze upolować zdobycz dla pani falcon .
Pogadaliśmy i zaczęliśmy czekać na dwójkę rozrabiaków .


Nie chciała ... nigdy zdrajcą być ... pragnęła miłości niczego więcej ... 
najlepsza wojowniczka z śmierci zrodzona ... Saphira której dusza gniewem przepełniona ...

Offline

 

#7 2012-08-12 10:26:44

Saphira

Księżniczka Taus

Zarejestrowany: 2012-08-03
Posty: 1938
Punktów :   
Królestwo:: Ardwen
Domek w Obozie:: Nocy
Imię smoka:: Furia
Broń:: Miecz , łuk i sztylet

Re: Drewniany domek

Wtedy przybiegli Yahiro i Donn drąc się .
- Mamy listy !! A jednak !! - krzyczał - Nawet dla saph jest !!
Wszyscy złapali listy i zaczęli czytać łącznie ze mną .
- Dobra ... to najpierw do obozu a potem nad jezioro ? - spytała Suzzie
- A dzisiaj robimy impreze w domku wody co wy na to ?! Albo w domku głównym jak nam pozwolą- wrzasnął castiel
- Jasne - odwrzasneli wszyscy .
Rozeszliśmy się i oczywiście umówieni . Zbiórka przed moim domkiem . Wskoczyłam na furię .
- Choć na łąke - powiedziałam
Smok poleciał .
z.t


Nie chciała ... nigdy zdrajcą być ... pragnęła miłości niczego więcej ... 
najlepsza wojowniczka z śmierci zrodzona ... Saphira której dusza gniewem przepełniona ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl