Smoczy Jeźdźcy

Wieczna Walka

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-08-04 11:16:45

Saphira

Księżniczka Taus

Zarejestrowany: 2012-08-03
Posty: 1938
Punktów :   
Królestwo:: Ardwen
Domek w Obozie:: Nocy
Imię smoka:: Furia
Broń:: Miecz , łuk i sztylet

Zapisy

Kod:

[b]Imię: 
Nazwisko:
Wiek:
Płeć:
Królestwo:
Funkcja w królestwie:
Charakter: 
Umiejętności:
Wygląd:
Imię smoka: 
Rasa smoka: 
Wiek smoka:
Wygląd smoka:[/b]

Możęcie napisać Że od wyklucia w zwyż . < do smoczego wieku >


Nie chciała ... nigdy zdrajcą być ... pragnęła miłości niczego więcej ... 
najlepsza wojowniczka z śmierci zrodzona ... Saphira której dusza gniewem przepełniona ...

Offline

 

#2 2012-08-04 11:55:16

Tadashi

Książę Nowego Tristram        Dyrektor Obozu

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 2129
Punktów :   
Królestwo:: Anukis
Domek w Obozie:: Mroku
Imię smoka:: Daytona

Re: Zapisy

Imię: Tadashi
Nazwisko: Karino
Wiek: 16 lat
Płeć: mężczyzna
Królestwo: Anukis
Funkcja w królestwie: wojownik i smoczy trener
Charakter: jest bardzo tajemniczy. Zamknął się w sobie od czasu kiedy umarła jego smoczyca, która opiekowała się nim od śmierci jego rodziców, czyli czterech lat.
Umiejętności: doskonale posługuje się mieczem i łukiem. Obecnie doskonali się w walce toporem. Ze swoją nową smoczycą nie przegrał jeszcze żadnej walki. Szkolił ją od wyklucia.
Wygląd: rozczochrane, ciemne włosy i złote oczy. Jest dobrze zbudowany i wysoki.
Imię smoka: Daytona (smoczyca)
Rasa smoka: Smok Mroku
Wiek smoka:  szkoli ja do wyklucia, wykluła się gdy miał ledwie sześć lat
Wygląd smoka:  Daytona to niezwykła smoczyca, ponieważ jej łuski są śnieżnobiałe i lśniące. Odziedziczyła ten wygląd po matce, która była smoczycą Światła. Daytona osiąga około sześć i pół metra wzrostu. Tylne łapy są wyposażone w srebrne pazury, natomiast przednie są złączone ze skrzydłami o niezwykle dużej rozpiętości. Brzegi skrzydeł zdobią złociste kolce. Końcówka ogona wygląda jak pędzelek lwa, jednak zamiast milutkich włosków są tam śmiercionośne złote igiełki. Czarne oczy zdobią wspaniałą, białą paszczę. Od końca pyska aż do skrzydeł są gładkie łuski. Skrzydła wyglądają jak srebrzysta mgiełka, jednak są niezwykle wytrzymałe.


Dancing slowly in an empty room...
Can the lonely take the place of you?
I sing myself a quiet lullaby.
Let you go and let the lonely in... to take my heart again...

Offline

 

#3 2012-08-05 09:34:23

 Levanne

Wojowniczka i szpieg Ardwenu

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 8
Punktów :   
Królestwo:: Ardwen.
Domek w Obozie:: Światła.
Imię smoka:: Cordis.
Broń:: miecz i długi sztylet.

Re: Zapisy

Imię: Levanne
Nazwisko: Everdeen
Wiek: 15 lat
Płeć: kobieta
Królestwo: Ardwen
Funkcja w królestwie: wojownik, szpieg
Charakter: Jestem miła, uprzejma, ciekawa życia, lekko tajemnicza, pomocna, uparta, cierpliwa, lubię poznawac nowych ludzi. Uwielbiam czytać książki - często zaszywam się w kącie z interesującą mnie lekturą.
Umiejętności: Potrafię walczyć zarówno mieczem jak i łukiem. Najlepiej jednak posługuję sie długim sztyletem.
Wygląd: Lekko kręcone brązowe włosy sięgające do łopatek, szarozielone oczy. Nie jestem ani wysoka ani niska, mam szczupłą sylwetkę.
Imię smoka: Cordis (smok )
Rasa smoka: Smok Światła
Wiek smoka: Wykluł się gdy miałam 12 lat.
Wygląd smoka: Cordis na pierwszy rzut oka jest zwykłej budowy ciała, nie wyróżnia się niczym szczególnym, jednak gdy podejdzie sie bliżej staje się wyjątkowy. Jego złote łuski lśnią zarówno w słońcu, jak i w pochmurne dni. Wielkie szmaragdowe oczy patrzą na wszystko ze zrozumieniem. Grzbiet i ogon porastają niezwykle ostre, czarne kolce. Skrzydła wydają sie cienkie i wątłe, jednak w rzeczywistości są mocne i bardzo wytrzymałe.

Ostatnio edytowany przez Levanne (2012-08-07 09:39:45)

Offline

 

#4 2012-08-07 19:57:54

Saphira

Księżniczka Taus

Zarejestrowany: 2012-08-03
Posty: 1938
Punktów :   
Królestwo:: Ardwen
Domek w Obozie:: Nocy
Imię smoka:: Furia
Broń:: Miecz , łuk i sztylet

Re: Zapisy

Imię: Saphira
Nazwisko: Moonlight
Wiek: 15 lat ( młodziutka )
Płeć: Kobieta
Królestwo: Ardwen
Funkcja w królestwie: Wojownik , szpieg i skrytobójca .
Charakter: Jestem miła , uprzejma , często smutna , skryta , tajemnicza , trzymam się na uboczu . Jestem nieśmiała . Często uciekam w swoje ukochane miejsca albo latam na furii . W walce bezlitosna , nie kończy dopóki nie zginie .
Umiejętności: Potrafi walczyć bardzo dobrze mieczem i strzelać z łuku . Jest szybka i zwinna . Może i wygląda jak chucherko ale tak na prawdę kryje w sobie prawdziwego morderce .
Wygląd: Czarne włosy sięgające do ramion . Fioletowe oczy . Szczupła i wysportowana . Nosi ze sobą miecz i sztylety oraz łuk .
Imię Smoka: Furia ( smok )
Rasa Smoka: Smok Nocy
Wiek Smoka: 11 lat
Wygląd smoka: Granatowe łuski mienią się w promieniach słońca . Na głowie i ogonie ma kolce które przydają się w walce . Ostre pazury i kły . Zieje fioletowym ogniem . Jest bardzo pięknym smokiem . Wierny swojej pani ale czasami lubi się popisywać .


Nie chciała ... nigdy zdrajcą być ... pragnęła miłości niczego więcej ... 
najlepsza wojowniczka z śmierci zrodzona ... Saphira której dusza gniewem przepełniona ...

Offline

 

#5 2012-08-20 20:38:43

Artemis

Szpieg i badaczka smoków Anukis

Zarejestrowany: 2012-08-20
Posty: 72
Punktów :   
Królestwo:: Anukis
Domek w Obozie:: Mroku
Imię smoka:: Weerlig
Broń:: miecz, łuk i mała kusza

Re: Zapisy

Imię: Artemida
Nazwisko:Busur
Wiek:16
Płeć:kobieta
Królestwo:Anukis
Funkcja w królestwie: Badacz smoków, szpieg
Charakter: Miła, nie ustępliwa, i dzika.
Umiejętności:Świetnie władam mieczem, łukiem i kuszą z zatrutymi strzałkami.
Wygląd:Blondynka o niebieskich oczach, wysoka, kręcone włosy, szczupła.

Imię smoka: Weerlig (Smok)
Rasa smoka: Mroku
Wiek smoka: Jakieś 9 lat od wyklucia
Wygląd smoka:Czarne łuski na całym ciele, w niektórych miejscach ma złote tak jak pazury. Zieje Ciemno niebieskim ogniem jak jego oczy.

Ostatnio edytowany przez Artemis (2012-08-29 21:35:37)


Nawet gdyby cały świat przeciwko był...  Ty decyduj to Twój los... Słuchaj tylko tego co mówi Tobie serca głos... Nawet gdyby cały świat przeciwko był... Miej nadzieję to Twój los... Słuchaj tylko tego co mówi Tobie serca głos...

Offline

 

#6 2012-08-21 13:34:38

Hunter

Wojowniczka, szpieg i strażnik królewski Ardwenu

Zarejestrowany: 2012-08-20
Posty: 225
Punktów :   
Królestwo:: Ardwen
Domek w Obozie:: Mroku
Imię smoka:: Estera

Re: Zapisy

Imię: Hunter
Nazwisko: Wild
Wiek: 16  lat
Płeć:Kobieta
Królestwo:Ardwen
Funkcja w królestwie:strażnik królewski,wojownik,szpieg
Charakter: Arogancka,czasem wredna,odważna i śmiała
Umiejętności:Najlepiej idzie mi walka mieczem,ale nie pogardzam łukiem i sztyletem.Jestem wytrzymała i szybka.
Wygląd:Brązowe włosy,śniardwa cera i czarne oczy.Szczupła i wysoka.
Imię smoka: Estera (smoczyca)
Rasa smoka: Smok mroku
Wiek smoka:8 lat
Wygląd smoka:
Estera ma ciemno fioletowe łuski i niebieskie oczy.Najlepiej porusza się w powietrzu.
Zieje czarnym ogniem i ma ostro zakończone pazury.


Śmierć...Znienacka przychodzi ..
Umysł Ci oczernia ..
Swym gniewem uwodzi ..
Dołączsz się ? Lepiej bądź wierna !

Offline

 

#7 2012-08-30 20:03:08

Victoria

Trenerka szpiegów i skrytobójców Harrogath

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 5
Punktów :   
Królestwo:: Harrogath
Domek w Obozie:: Domek Nocy
Imię smoka:: Escalipse
Broń:: Łuk

Re: Zapisy

Imię: Victoria
Nazwisko:Ross
Wiek:16 lat
Płeć:Kobieta
Królestwo:Harrogath
Funkcja w królestwie:trener szpiegów i skrytobójców
Charakter: Miła,zabawna i uprzejma
Umiejętności:Walka mieczem i łukiem
Wygląd:jak na avku
Imię smoka: Escalipse (smoczyca)
Rasa smoka: smok nocy
Wiek smoka:7 lat
Wygląd smoka:Niebieskie łuski,ostre pazury i czarne oczy

Offline

 

#8 2012-09-30 21:50:05

Ketto

Skrytobójca i medyk Taus

Zarejestrowany: 2012-09-30
Posty: 6
Punktów :   
Królestwo:: Teus
Domek w Obozie:: Burza
Imię smoka:: Patronus
Broń:: Krótki miecz, sześć sztyletów

Re: Zapisy

Imię: Ketto
Nazwisko: Machiko
Wiek: 15 lat
Płeć: Mężczyzna
Królestwo: Taus
Funkcja w królestwie: Skrytobójca, Medyk.
Charakter: Nie bardzo rozumiem. Mam się opisać, tak? Myślę, że przypominam króliczka z ADHD. Lubię zawierać nowe przyjaźnie, ale jeśli nie to nie, łaski bez. Życie doświadczyło mnie na tyle, by nie przejmować się pojedynczymi dupkami. Wolę spokojną wymianę słów ze śmiechem, nie żadne spięcia, czy dogryzki. Los mnie zaświadczył bliznami na duszy, potrafię nie jednemu przywalić. Spodziewaj się po mnie stania w obronie pięknych dziewic, oraz pomocy w potrzebie, ale nie jestem żadnym bohaterem. Tak mi nakazuje tylko honor i moja (w miarę) dobra wola. Po wielu miesiącach rzadko kiedy wzruszam się nad czyimś bólem, przetrwanie nakazywało mi biec przed siebie, nie mogłem przecież wszystkich uratować, prawda? Silniejsi tylko przeżywają na tym świecie. Jestem dość nieśmiały na swój sposób. Trudno mi zagadać do jakiejś dziewczyny od tak, lub jakiegoś popularnego cudaka w okolicy. Prawie nigdy nie odkrywam swoich emocji na światło dzienne (aczkolwiek dzieje się to bardzo często przy przyjaciołach). Od czasu do czasu zdarza mi się ponieść fantazji i być naiwnym. Trudno, już taki być muszę. Jestem świetnym dowcipnisiem, czy żartownisiem, jak to nazwiesz, tak będzie. Kiedyś ktoś mi powiedział, że potrafię rozśmieszyć niemal każdego, czy to prawda, nie wiem. Pedantycznie reaguje, gdy ktoś wspomina mi, że jestem niski. Uważam, że każdy jest równy sobie, nie powinna liczyć się liczba duszyczek na twoje zawołanie. Nie lubię oszustów, ani starych wyjadaczy co pogardliwie zerkając na swych młodszych kompanów. Próbuję szanować wszystkich wokół, lecz pamiętaj, że ja również oczekuje szacunku od twojej strony. Posiadam również swoją 'mroczną' stronę. Nie ujawniam jej jednak często, ani długo. Nienawidzę jej pod kilkoma względami.
Umiejętności: Walka najróżniejszym typem broni (od sztyletu przez miecz, po topór) i uwodzenie.
Wygląd: Nie wygląda na skrytobójcę pod wieloma względami. Niby pokraczny, jąka się od czasu do czasu... I ta drapieżna iskierka w oczach... I to jakich! Ich brąz tli się szarłatem, niczym świeża krew. Skóra idealnie kremowa. A ta burza czarnych, niczym noc kudłów! Nie jest jednak zbyt wysoki. Nadrabia jednak treningami i miłym dla oka umięśnieniem. Nosi się w czarnych koszulkach, z ręki nigdy nie znika bransoleta najeżona kolcami. Jego nieodłącznym dodatkiem są również jeansy. To luźniejsze, to (od biedy) rurki.
Imię smoka: Patronus
Rasa smoka: Burza
Wiek smoka: 7 lat
Wygląd smoka: Ubrany w beżowe łuski. Złote oczy, potężnie zbudowany. Wielkie, nietoperzaste skrzydła. Ogon zakończony trzema kolcami. Jego pancerz bardzo trudno przebić nawet mieczem.
+ Może przekazać Ketto'wi energię poprzez dotyk.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl